LAUANTAI 9.8. N Alkusarjan otteluja
04.00 A Ranska - Angola
05.45 B Unkari - Ruotsi
09.00 A Romania - Kazakstan
10.45 B Venäjä - Etelä-Korea
14.00 A Norja - Kiina
15.45 B Saksa - Brasilia
SUNNUNTAI 10.8. M Alkusarjan otteluja
04.00 A Kroatia - Espanja
05.45 B Venäjä - Islanti
09.00 A Ranska - Brasilia
10.45 B Saksa - Etelä-Korea
14.00 A Puola - Kiina
15.45 B Tanska - Egypti
MAANANTAI 11.8. N Alkusarjan otteluja
04.00 A Kazakstan - Ranska
05.45 B Brasilia - Unkari
09.00 A Angola - Norja
10.45 B Etelä-Korea - Saksa
14.00 A Kiina - Romania
15.45 B Ruotsi - Venäjä
TIISTAI 12.8. M alkusarjan otteluja
04.00 A Brasilia - Kroatia
05.45 B Egypti - Venäjä
09.00 A Kiina - Ranska
10.45 A Espanja - Puola
14.00 B Etelä-Korea - Tanska
15.45 B Islanti - Saksa
KESKIVIIKKO 13.8. N Alkusarjan otteluja
04.00 B Venäjä - Brasilia
05.45 A Romania - Ranska
09.00 B Etelä-Korea - Ruotsi
10.45 A Kiina - Angola
14.00 A Norja - Kazakstan
15.45 B Saksa - Unkari
TORSTAI 14.8. M Alkusarjan otteluja
04.00 B Saksa - Egypti
05.45 A Puola - Brasilia
09.00 B Etelä-Korea - Islanti
10.45 A Kiina - Espanja
14.00 B Tanska - Venäjä
15.45 A Ranska - Kroatia
PERJANTAI 15.8. N Alkusarjan otteluja
04.00 A Kazakstan - Kiina
05.45 B Brasilia - Etelä-Korea
09.00 B Saksa - Ruotsi
10.45 A Romania - Angola
14.00 A Ranska - Norja
15.45 B Unkari - Venäjä
LAUANTAI 16.8. M Alkusarjan otteluja
04.00 A Brasilia - Kiina
05.45 B Egypti - Etelä-Korea
09.00 A Ranska - Espanja
10.45 B Venäjä - Saksa
14.00 A Kroatia - Puola
15.45 B Tanska - Islanti
SUNNUNTAI 17.8. N Alkusarjan otteluja
04.00 B Ruotsi - Brasilia
05.45 A Angola - Kazakstan
09.00 A Norja - Romania
10.45 A Ranska - Kiina
14.00 B Venäjä - Saksa
15.45 B Unkari - Etelä-Korea
MAANANTAI 18.8. M Alkusarjan otteluja
04.00 B Islanti - Egypti
05.45 A Espanja - Brasilia
09.00 B Venäjä - Etelä-Korea
10.45 A Kroatia - Kiina
14.00 B Saksa - Tanska
15.45 A Puola - Ranska
TIISTAI 19.8. N Puolivälierät
07.00 A1 - B4
09.15 B3 - A2
13.00 A3 - B2
15.15 B1 - A4
KESKIVIIKKO 20.8. M Puolivälierät
07.00 A1 - B4
09.15 B3 - A2
13.00 A3 - B2
15.15 B1 - A4
TORSTAI 21.8. N Sijoitusottelut ja välierät
07.00 A1/B4 - A3/B2 (Sijat 5-8)
09.15 B3/A2 - B1/A4 (Sijat 5-8)
13.00 A1/B4 - A3/B2 (Välierät)
15.15 B3/A2 - B1/A4 (Välierät)
PERJANTAI 22.8. M Sijoitusottelut ja välierät
07.00 A1/B4 - A3/B2 (Sijat 5-8)
09.15 B3/A2 - B1/A4 (Sijat 5-8)
13.00 A1/B4 - A3/B2 (Välierät)
15.15 B3/A2 - B1/A4 (Välierät)
LAUANTAI 23.8. N Sijoitus- ja mitaliottelut
03.00 (Sijat 7-8)
05.15 (Sijat 5-6)
08.30 N Pronssiottelu
10.45 N Loppuottelu
SUNNUNTAI 24.8. M Sijoitus- ja mitaliottelut
03.00 (Sijat 7-8)
05.15 (Sijat 5-6)
08.30 N Pronssiottelu
10.45 N Loppuottelu